AKTUALNOŚCI

PROMOCJA – Całoroczna

PROMOCJA – Całoroczna

1. Rodzeństwa: drugie i każde następne dziecko z tańszego kursu płaci 50% ( dotyczy karnetów miesięcznych) PROMOCJA​ Trwa cały rok Zniżka dla rodzeństwa dla drugiego i kolejnego dziecka na obóz...

SUKCESY NASZYCH PAR I SEMESTR 2017/2018

I semestr roku szkolnego 2017/2018 za nami . Był on dla nas baaaardzo pracowity ale zarazem owocny w sukcesy ???? Oto szybki skrót co u nas się działo ????
Na początek najważniejsze osiągnięcia naszych wspaniałych par sportowych:
– Nataniel i Julia w kategorii 8-9 lat zostali Mistrzami Śląska, Vice Mistrzami Polski Centralno- Zachodniej oraz finalistami pucharu Europy ????
– 7 par zdobyło wyższe klasy taneczne otóż: ????????????
klasę C zdobyli Kuba i Weronika,????
klasę D zdobyli Krzyś i Ola oraz Daniel i Julia ????
Klasę G zdobyli : Kuba i Kamila, Piotr i Kinga, Julek i Julia, Oskar i Julia ????????????????
Pierwsze starty w klasie H przez nasze pary również zakończyły się sukcesem???? pary w wieku od 7 do 10 lat zajmowały miejsca 1 pięć razy :brawa dla Miłosza i Emilki, Kacpra i Emilki oraz Artura i Kamili.
Nasze pary od września do stycznia
I miejsce zdobyły 23 razy ????????????
II miejsce zdobyły 6 ????????????
III miejsce zdobyły 6 razy ????????????

Również 7 naszych tancerzy w wieku od 11 do 17 lat otrzymało stypendium artystyczne od Prezydenta Miasta Będzina Gratulujemy!

Udało nam się również zorganizować dwa Ogólnopolskie Turnieje Tańca Towarzyskiego :
28.10.2017r. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina w turnieju wzięło udział 200 par z całej Polski.
13.01.2018r. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrz Miasta i Gminy Siewierz w turnieju udział wzięło 110 par z całej Polski

14.01.2018 odbyło się Show Dance Akcent Święto Naszej Szkoły w pokazach wzięło udział aż 180 tancerzy którzy uczęszczają do naszych 3 filii w wieku od 3 do 17 lat. Oprócz tańca towarzyskiego który jest wiodącym stylem w naszej szkole zaprezentowali się również: Tańczące Brzdące, Balet oraz Mix Dance.

Dziękujemy że z nami jesteście ???????????? przed nami i naszymi tancerzami czas na zasłużony wypoczynek ???? a po feriach ruszamy z kolejnymi wyzwaniami